היי,  נעים להכיר 

שמי יערה, את מילזו הקמתי בשנת 2009, לאחר שנים רבות בהן עבדתי כמנהלת תחום הפרסום, השיווק והאינטרנט בלשכת דובר עיריית נתניה. במהלך שנות עבודתי בנתניה ניהלתי את פרויקט ההקמה והניהול של אתרי האינטרנט והמערך הפרסומי והשיווקי של העיר נתניה ברחבי המרשתת (רשת האינטרנט).

במילזו מועסקים אנשי מקצוע משובחים מתחומי האינטרנטנגישות, עיצוב, תכנות, שיווק ותוכן - בעיקר תוכן. אנו מעניקים ללקוחותינו את כל פתרונות האינטרנט המותאמים לצרכים שלהם, משלב החשיבה ועד לתוצאה הסופית.
בין לקוחותינו: גופים ציבוריים כגון ממשל זמין, רשויות מקומיות, מועצות אזוריות, עמותות וגם עסקים קטנים!

חשוב לי לומר כמה מילים אישיות על נגישות באינטרנט:
ע"פ חוק, כל אתר אינטרנט חייב בהנגשה (התאמת האתר לשימוש אנשים עם מוגבלות). את הפעילות שלי התחלתי בתחילת 2000 כחלק מההנצחה של ברוך יצהרי  ז"ל (מי שהקים בשנות את החטיבה לסטודנטים עיוורים וכבדי ראייה באוניברסיטה העברית בירושלים).
קידום הנגישות היא שליחות חברתית וחובה מוסרית וחלק מהשליחות שלקחתי על עצמי. ולכן, אנו מנהלים פרויקטים של הנגשה ובעיקר הנגשת תכנים וניהול אתרי אינטרנט מונגשים (הסמכה מטעם עמותת נגישות ישראל). אגב, כל הטקסט הזה מונגש על פי כללי הנגישות.

  • צריכים אתר אינטרנט מונגש? 
  • מחפשים חברה לניהול תוכן מונגש? 

דברו איתנו ונשמח לצרף גם אתכם לרשימת לקוחותינו המרוצים
אנו מבצעים את עבודתנו באהבה, רצינות ומקצוענות, תוך עמידה בלוחות זמנים והקפדה על קוצו של יוד, לצד יחסי אנוש מעולים וגמישות מחשבתית ויצירתית.

אם הגעת עד כאן סימן שעשינו משהו נכון :) 

יערה קזצינסקי-אדן

054-5323154 

סמלילים של: קרן שמש, איגוד האינטרנט הישראלי, עמותת נגישות ישראל, ממשל זמין, כחול לבן מיוצר בישראל

עכשיו תורך :)

הצעד הראשון צריך להגיע ממך,
כיצד אנחנו יכולים להיענות לצרכים שלך?

אפשר לדבר איתנו 054-5323154
או להשאיר פרטים ונשוב אליך בהקדם.

* אנא הקלידו שם
* אנא הקלידו טלפון
* אנא הקלידו אימייל
אנא הקלידו פרטים