היי,  נעים להכיר 

שמי יערה, את מילזו הקמתי בשנת 2009, לאחר שנים רבות בהן עבדתי כמנהלת תחום הפרסום, השיווק והאינטרנט בלשכת דובר עיריית נתניה, במהלכן ניהלתי את פרויקט ההקמה והניהול של אתרי האינטרנט והמערך הפרסומי והשיווקי של העיר נתניה ברחבי המרשתת (רשת האינטרנט).

במילזו מועסקים אנשי מקצוע משובחים מתחומי האינטרנטנגישות, עיצוב, תכנות, שיווק ותוכן - בעיקר תוכן. אנו מעניקים ללקוחותינו את כל פתרונות האינטרנט המותאמים לצרכים שלהם, משלב החשיבה ועד לתוצאה הסופית.
בין לקוחותינו: גופים ציבוריים כגון ממשל זמין, רשויות מקומיות, מועצות אזוריות, עמותות וגם עסקים קטנים!

כמה מילים אישיות על נגישות באינטרנט:
ע"פ חוק, כל אתר אינטרנט חייב בהנגשה (התאמת האתר לשימוש אנשים עם מוגבלות). את הפעילות שלי התחלתי בתחילת 2000 כחלק מההנצחה של ברוך יצהרי  ז"ל (מי שהקים בשנות את החטיבה לסטודנטים עיוורים וכבדי ראייה באוניברסיטה העברית בירושלים).
קידום הנגישות היא שליחות חברתית וחובה מוסרית וחלק מהשליחות שלקחתי על עצמי. ולכן, אנו מנהלים פרויקטים של הנגשה ובעיקר הנגשת תכנים וניהול אתרי אינטרנט מונגשים (הסמכה מטעם עמותת נגישות ישראל). אגב, כל הטקסט הזה מונגש על פי כללי הנגישות.

  • צריכים אתר אינטרנט מונגש? 
  • מחפשים חברה לניהול תוכן מונגש? 

דברו איתנו ונשמח לצרף גם אתכם לרשימת לקוחותינו המרוצים
אנו מבצעים את עבודתנו באהבה, רצינות ומקצוענות, תוך עמידה בלוחות זמנים והקפדה על קוצו של יוד, לצד יחסי אנוש מעולים וגמישות מחשבתית ויצירתית.

אם הגעת עד כאן סימן שעשינו משהו נכון :) 

יערה קזצינסקי-אדן

054-5323154