מועצה מקומית חריש

לכל מאן דבעי
הנדון: מכתב המלצה על יערה קזצינסקי-אדן


לפני כשלוש שנים, כמנהלת אגף קליטה והסברה במועצה המקומית חריש, התקשרתי עם יערה קזצינסקיאדן, בעלת חברת מילזו. במשך חודשים ארוכים יערה סייעה לי במקצועיות ובאדיבות להכין ולנהל מכרז להקמת אתר האינטרנט של הרשות, ולאחר בחירת הזוכים, יערה ליוותה אותנו לאורך כל הליך האיפיון והביצוע של האתר.  
במהלך כל תקופת ההתקשרות, יערה הביעה יצירתיות וגמישות, היתה זמינה לי בכל בעיה ויחד הצלחנו למצוא פתרונות יצירתיים ויחודיים. התחלנו את הדרך המשותפת עם רשימה ארוכה של חלומות וצרכים,  שאתר האינטרנט צריך לספק את כל המידע –ניתוח מעמיק של קהלי יעד ואתגרים רבים בבניית עיר חדשה על מה שיש ומה שיהיה בה, גם לתושבים קיימים, וגם לתושבים עתידיים, מתעניינים ומשקיעים.  
; לעדכן google maps כך למשל, נדרשנו להכין מפה, על אזור בתכנון שעדיין לא נקרא על ידי אפילו על ידי סטטוס של תכנון וביצוע עבודות באופן שוטף; לאפשר הרשמה למוסדות לימוד עבור מי שאינו תושב המקום; לקלוט נתונים ולהיערך באמצעותם לקליטת תושבים מבעוד מועד, ועוד.
על אף האתגרים הרבים, התוצאה היתה מדהימה. יערה זרמה איתנו לחלוטין בכל הצרכים שהעלנו, תוך מחיקה של המושג "אי אפשר" מהלקסיקון, חשיבה יצירתית מחוץ לקופסא והתעקשות על פתרונות טכנולוגיים מתקדמים מול החברה הזוכה. העבודה עם יערה היתה מאוד נעימה ומוצלחת, ואני ממליצה עליה בחום.

בברכה,
מירי רחמים, לשעבר מנהלת אגף קליטה והסברה במועצה המקומית חריש.  טל' 050-8713-273 [email protected]