לבנות אתר אינטרנט לבד – כדאי? איך עושים זאת?

זה בהחלט תלוי בכמה משתנים אותם אנו ממליצים לכם לשאול את עצמכם:

  1. יש לכם זמן פנוי? הקמה של אתר דורשת זמן. להערכתנו לאתר תדמיתי פשוט אתם צריכה בערך כ- 80 שעות עבודה. עשו את החישוב של עלות מול תועלת.
  2. אתם "דוברים" את שפת האינטרנט? יודעים תכנות? רמת הידיעה שלכם חייבת להילקח בחשבון בבחירה של המערכת עליה הולכים לעבוד. בכל מקרה, ברגע שתתחילו להכניס קודים לאתר (והרגע הזה יהיה חייב להגיע בשלב כל שהוא, בכל מערכת), אתם צריכים לדעת מה אתם הולכים לעשות.
  3. יש לכם בסיס עיצובי? חשיבה גרפית? הנראות של האתר היא חלק בלתי נפרד ממנו ואתם חייבים לעצב אותו כך שיתאים מצד אחד למיתוג שלכם ומצד שני לפורמטים השונים של הגלישה באינטרנט. 
  4. אתם יודעים לכתוב? להתנסח רהוט? כמה מילים מדויקות, זה כל מה שצריך כדי להפוך גולש ללקוח. 
  5. יודעים מה זה SEO? קידום אורגני מוכר לכם? זהו תהליך חיוני שתצטרכו לעבור כדי שהאתר שלכם יראה במנועי חיפוש.
  6. יש לכם יכולת, זמן ורצון ללמוד כלים טכניים? סביר להניח שבמהלך הפרויקט תתקלו בהרבה מושגים חדשים וכדאי מאוד ללמוד אותם. ברשת יש הסבר לכמעט כל דבר שיעלה על דעתכם.

אם התשובה חיובית לכל השאלות – לכו על זה! אתם יכולים לבנות אתר אינטרנט לבד, ללא עלות ואף ליהנות מזה. אם תרצו נשמח להמליץ לכם ללא עלות על המערכת שמתאימה לכם.

אם עניתם אפילו לשאלה אחת בשלילה, אנו ממליצים לכם לפנות אלינו לבניית האתר. המחיר שמשלמים בסוף התהליך המתסכל עלול להיות יקר מידי ובלי ספק מיותר. אנו נפגשים לא אחת בבעלי עסקים שהתחילו, התייאשו, איבדו חשק להתקדם ובינתיים הזמן עובר. 

כל יום בלי אתר, הוא יום בלי חשיפה אינטרנטית טובה, הוא יום בלי לקוחות חדשים.

דברו איתנו ללא התחייבות לפתרון המתאים ביותר לצרכים שלכם.

054-5323154

בהצלחה!